„Sexify”, czy ten polski serial dla Netflixa będzie tak dobry, jak „Sex Education”?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

28 kwietnia na platformie Netflix premierę będzie miał polski serial komediowo-obyczajowy, którego głównym tematem będzie nasza seksualność. Jest to produkcja skierowana do młodszego pokolenia, dlatego od razu nasuwają się skojarzenia z brytyjską produkcją „Sex Education”, która była ogromnym sukcesem. Jesteście ciekawi serialu „Sexify”?

Pomimo coraz większej świadomości i powszechnemu dostępowi do Internetu edukacja seksualna w naszym kraju wciąż jest na bardzo niskim poziomie. Poznawanie siebie i swojego ciała jest kluczem, aby czerpać przyjemność ze współżycia. Nowy serial Netflixa, realizowany przez polską ekipę produkcyjną może okazać się świetnym sposobem, aby seks przestał być tematem tabu. Główna bohaterka, która jest młodą informatyczką próbuje stworzyć aplikacje, która będzie potrafiła rozszyfrować kwestię kobiecego orgazmu. Wiele kobiet nie potrafi odnaleźć spełnienia we współżyciu, więc może nowe technologie będą pomocne w znalezieniu odpowiedzi, co zrobić, aby seks był przyjemny.

„Sexify” polski serial dla Netflix

Główną bohaterką jest Natalia (Aleksandra Skraba), która jest studentką informatyki. Marzy o tym, żeby wygrać konkurs na najlepszą aplikację, a warto dodać, że jest bardzo ambitna. Wpada na pomysł, aby stworzyć apkę o seksie, dedykowaną głównie dla osób w jej wieku. Natalia ma dużą wiedzą na temat programowania, dużo mniej wie o seksie. Dlatego włącza do projektu swoje koleżanki – Paulinę i Monikę.

Przed dziewczynami staje ważne zadanie – znaleźć mechanizmy odpowiedzialne za działanie kobiecego orgazmu. Cały serial ma charakter komediowy i jest podany w lekki sposób. Porusza jednak wiele ważnych kwestii, związanych z życiem seksualnym młodzieży, skupiając się głównie na dziewczynach.

Jest to idealny wybór na babski wieczór lub randkę. Premiera będzie miała miejsce 28 kwietnia 2021 roku.

Przeczytaj też: Polskie filmy, na których premiery czekamy w 2021 roku

Zdjęcie główne: cottonbro/ pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
4 modowe lekcje, których udzieliła nam Ofelia!
4 modowe lekcje, których udzieliła nam Ofelia!
Iga Krefft ma oryginalny styl i podejście do branży fashion. Czego nauczyła nas o modzie? Sprawdź i wykorzystaj jej wskazówki!
Oto jedyna poprawna kolejność stosowania kosmetyków pielęgnacyjnych. Sprawdź, czy robisz to dobrze
Oto jedyna poprawna kolejność stosowania kosmetyków pielęgnacyjnych. Sprawdź, czy robisz to dobrze
Najpierw położyć maskę czy przetrzeć buzię tonikiem...?
Depilacja laserowa na tle innych metod depilacyjnych
Depilacja laserowa na tle innych metod depilacyjnych
Depilacja laserowa w porównaniu z innymi metodami usuwania owłosienia jest niezwykle cenioną i wbrew pozorom bardzo opłacalną metodą usuwania owłosienia
Ostatnie wpisy