Najciekawsze polskie filmy, które będą miały premierę na przełomie 2022 i 2023 roku!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zima zbliża się wielkimi krokami, a za oknem widać pierwszy śnieg. Przyszły też długie, zimowe wieczory. Idealną propozycją na spędzenie wolnego, zimowego wieczoru jest film. A co powiesz na pójście do kina? Na przełomie 2022 i 2023 roku premiery swoje będą miały polskie filmy. Sprawdź, na jaki polski film możesz wybrać się niebawem!

1. Porady na zdrady 2

Na tę premierę do kin wybierze się zapewne mnóstwo osób! Pierwsza część bowiem zrobiła furorę wśród Polaków. W tej części poradnia dla kobiet o złamanych sercach prężnie działa. Główny bohater – Maciek – udaje się ze swoją partnerką na Hawaje, a jego obowiązki przejmuje jego brat Franek, grany przez Antoniego Królikowskiego. Z tego faktu nie jest zadowolona jego dziewczyna Asia, grana przez Karolinę Chapko. To historia pełna wzruszeń i humoru, która pozytywnie nastraja do życia. Koniecznie wybierz się do kina na Porady na zdrady 2!

2. Śubuk

Śubuk to inspirowana faktami historia młodej matki, która wychowuje autystycznego chłopca. Trafia w serca widzów, jest przepełniona optymizmem, humorem i emocjami. Rolę główną odgrywa Małgorzata Gorol, która jest aktorskim odkryciem ostatnich lat. Filmowa matka stara się wygrać walkę z biurokracją i zawiścią ludzi. Film ten doskonale oddaje realia życia w Polsce matek z chorymi dziećmi. Warto zainteresować się tą propozycją!

3. Matecznik

Matecznik to film, który swoją premierę będzie miał już niebawem. Pokazuje on historię młodego chłopaka, który opuścił właśnie poprawczak. Zamieszkuje on w domu treningowym i zaczyna żyć na nowo. Film jest pełen emocji, więc będzie doskonałą propozycją na grudniowy wieczór w kinie.

Zdj. główne: Felipe Bustillo/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
5 polskich produkcji, które warto zobaczyć na Netflixie
5 polskich produkcji, które warto zobaczyć na Netflixie
Na serwisie Netflix dostępnych jest wiele świetnych polskich produkcji. Sprawdź, na które warto zwrócić uwagę!
In vitro jako metoda leczenia niepłodności
In vitro jako metoda leczenia niepłodności
Proces zapłodnienia in vitro, znany również jako metoda „na szkle”, polega na połączeniu komórki jajowej z plemnikiem poza ciałem kobiety, w kontrolowanych warunkach laboratorium.
Jak dopasować jeansy do sylwetki?
Jak dopasować jeansy do sylwetki?
Chcesz świetnie wyglądać i czuć się w swoich spodniach? Podpowiadamy, jak odpowiednio dopasować fason jeansów do typu sylwetki.
Ostatnie wpisy