Najciekawsze polskie filmy, które będą miały premierę na przełomie 2022 i 2023 roku!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zima zbliża się wielkimi krokami, a za oknem widać pierwszy śnieg. Przyszły też długie, zimowe wieczory. Idealną propozycją na spędzenie wolnego, zimowego wieczoru jest film. A co powiesz na pójście do kina? Na przełomie 2022 i 2023 roku premiery swoje będą miały polskie filmy. Sprawdź, na jaki polski film możesz wybrać się niebawem!

1. Porady na zdrady 2

Na tę premierę do kin wybierze się zapewne mnóstwo osób! Pierwsza część bowiem zrobiła furorę wśród Polaków. W tej części poradnia dla kobiet o złamanych sercach prężnie działa. Główny bohater – Maciek – udaje się ze swoją partnerką na Hawaje, a jego obowiązki przejmuje jego brat Franek, grany przez Antoniego Królikowskiego. Z tego faktu nie jest zadowolona jego dziewczyna Asia, grana przez Karolinę Chapko. To historia pełna wzruszeń i humoru, która pozytywnie nastraja do życia. Koniecznie wybierz się do kina na Porady na zdrady 2!

2. Śubuk

Śubuk to inspirowana faktami historia młodej matki, która wychowuje autystycznego chłopca. Trafia w serca widzów, jest przepełniona optymizmem, humorem i emocjami. Rolę główną odgrywa Małgorzata Gorol, która jest aktorskim odkryciem ostatnich lat. Filmowa matka stara się wygrać walkę z biurokracją i zawiścią ludzi. Film ten doskonale oddaje realia życia w Polsce matek z chorymi dziećmi. Warto zainteresować się tą propozycją!

3. Matecznik

Matecznik to film, który swoją premierę będzie miał już niebawem. Pokazuje on historię młodego chłopaka, który opuścił właśnie poprawczak. Zamieszkuje on w domu treningowym i zaczyna żyć na nowo. Film jest pełen emocji, więc będzie doskonałą propozycją na grudniowy wieczór w kinie.

Zdj. główne: Felipe Bustillo/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wiosenne stylizacje z obuwiem sportowym
Wiosenne stylizacje z obuwiem sportowym
Poznaj nasze propozycje na modne stylizacje wiosenne dla niej i dla niego!
Powiedz „tak” w jednym z najpiękniejszych miejsc weselnych w Polsce – sprawdź ranking redakcji
Powiedz „tak” w jednym z najpiękniejszych miejsc weselnych w Polsce – sprawdź ranking redakcji
Zbliża się Twój wielki dzień i poszukujesz miejsca idealnego na wesele? Poznaj nasze propozycje i powiedz „tak” w wyjątkowym miejscu!
Jak wyleczyć nietrzymanie moczu?
Jak wyleczyć nietrzymanie moczu?
Nietrzymanie moczu to przypadłość, która najczęściej dotyka kobiety w okresie menopauzy lub w wieku starczym. Jednak młode osoby również mogą tego doświadczać. Jest wiele sposób na to, aby skutecznie wyleczyć tę przypadłość.
Ostatnie wpisy