Kilka modowych lekcji, które dostałyśmy od Kasi Sokołowskiej

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Znana polska choreografka i reżyserka pokazów mody – to właśnie Katarzyna Sokołowska. Kobieta od lat jest ikoną stylu, która świat mody zna doskonale. Jest inspiracją dla bardzo dużej liczby Polek, którym pokazuje luksus i nienaganną elegancję w różnych wydaniach. Czytając ten artykuł, dowiesz się, jakie lekcje mody dała nam Kasia Sokołowska.

Osobowość jest bardzo ważna!

Kasia Sokołowska stara się udowodnić nam, że wygląd zewnętrzny nie jest wystarczający do tego, aby nazwać się stylową. Stylowa kobiera to również jej charakter. Osobowość, która czaruje. Reżyserka wie coś o tym, ponieważ od lat pracuje w show-biznesie. Jest jurorką w znanym i lubianym przez widzów programie produkcji TVN „Top model. Zostań modelką”. Pomaga dziewczynom przechodzić przez kolejne etapy i wyłania potencjalne gwiazdy. W każdym odcinku widać, że kobieta zna się na tym jak nikt inny. Doceniają to zarówno widzowie, jak i uczestniczki programu.

Klasyka i nieprzewidywalność

Katarzyna Sokołowska uważa, że klasyka zawsze się obroni. Swoje stylizacje jednak lubi podkręcić w ten sposób, aby były nieprzewidywalne. Nie ma tam miejsca na nudę. Przykładem tego są marynarki z podniesionym kołnierzem, które reżyserka dumnie nosi. 

Bardzo często towarzyszą jej też luksusowe dodatki i piękne buty.

Zgoda z samą sobą

Sokołowska na każdym kroku przypomina, że moda jest dla ludzi, a nie ludzie dla mody. Aby dobrze się czuć w stylizacji, musi się ona nam podobać, bez względu na to, czy podoba się innym. Jeżeli będziemy starały się upodobnić do kogoś wbrew swojej woli – uczucie dyskomfortu mamy gwarantowane. Kasia lubi łamać zasady i eksperymentować z modą. Dzięki temu, że jest pewna swego oraz dobrze się czuje w swoich ubraniach, nie ma szans na modową wpadkę. Odważne połączenia to coś, do dzisiejsza moda lubi. Warto wziąć przykład z Sokołowskiej i spróbować poeksperymentować. 

Kolor, wzór i biżuteria

Katarzyna Sokołowska uwielbia kolory i odważne, wyraźne wzory. Nie należy do sztywnych kobiet. Jest miłośniczką piękna i luksusu, a bez biżuterii czuje sie naga. Z tego powodu nigdy o niej nie zapomina. Jej stylizacje zawsze dopełniają świetnie dobrane buty. Ulubionym rodzajem obuwia reżyserki są kozaki. Uważa ona, że takie buty potrafią dodać charakteru każdej stylizacji.

Fryzura jest dopełnieniem stylu 

Ostatnio mogliśmy śledzić zmianę fryzury Katarzyny. Od lat charakterystycznym elementem jej wyglądu było drapieżne i krótkie cięcie. Reżyserka zdecydowała się jednak na zapuszczenie włosów i przeobrażenie ich w bardzo kobiecą fryzurę uzupełnioną grzywką.

Warto szukać!

Kasia Sokołowska mówi, że warto śledzić modę i poszukiwać własnego stylu. Zachęca do tego kobiety swoją osobowością i karierą. Jest dla nich wzorem i idealnym przykładem na to, że zabawa modą to świetne zajęcie.

Zdj. główne: ShareGrid/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Te modele torebek będą królować tej wiosny na polskich ulicach
Te modele torebek będą królować tej wiosny na polskich ulicach
Nie masz czasu i ochoty chodzić po sklepach w poszukiwaniu torebki na wiosnę? Wejdź i poznaj naszą listę torebek, które będą prawdziwymi hitami nadchodzącego sezonu.
Trendy jesień-zima 2022/23 – sprawdź, co będzie królować w nowym sezonie!
Trendy jesień-zima 2022/23 – sprawdź, co będzie królować w nowym sezonie!
Przedstawiamy 10 trendów, które będą modne w nadchodzącym sezonie!
Warszawa znalazła się w pierwszej dziesiątce miast przyszłości! To wielkie wyróżnienie
Warszawa znalazła się w pierwszej dziesiątce miast przyszłości! To wielkie wyróżnienie
Prestiżowy European Cities of the Future wyłonił tegorocznych zwycięzców! Polskie miasta rosną w siłę!
Ostatnie wpisy