Megan Fox w projekcie polskiej marki!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Choć marka modowa Sary Boruc na rynku fashion istnieje dopiero od kilku miesięcy, klienteli mógłby jej pozazdrościć niejeden designer z wieloletnim doświadczeniem. Projekty polskiej WAGs mają bowiem w swoich szafach między innymi Kendall Jenner czy Irina Shayk. Od niedawna ubrania z metką „the mannei” goszczą też w garderobie Megan Fox.

Od wielu lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. I choć fanów jej stylu jest pewnie mniej, niż miłośników jej urody, wciąż wiele kobiet na świecie chce wyglądać tak jak ona. Dziewczyny chętnie więc odtwarzają fryzury i makijaże gwiazdy, a także śledzą dokładnie, jak wygląda jej garderoba. My również chętnie inspirujemy się stylizacjami Megan – a w szczególności tymi z polskimi akcentami.

O czym mowa? Niedawno świat obiegły zdjęcia aktorki w czarnym, krótkim, wiązanym topie oraz skórzanych, ciemnych spodniach z szeroką nogawką. Look ten nie tylko jest symbolem najgorętszych trendów, lecz także sukcesem Sary Boruc. Spodnie pani Fox pochodzą bowiem z najnowszej kolekcji „the mannei”. I choć są dostępne w pełnej rozmiarówce, niestety nie każdy budżet udźwignie ich cenę. Za projekt trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych.

Co myślisz o tych spodniach? Według nas są modowym strzałem w dziesiątkę!

Przeczytaj też: Irina Shayk w płaszczu polskiej marki. Czyj produkt tym razem zwrócił uwagę modelki?

Zdjęcie główne: Rodin Eckenroth/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Mineralne kosmetyki do makijażu? Używa ich też Kasia Tusk
Mineralne kosmetyki do makijażu? Używa ich też Kasia Tusk
Kosmetyki mineralne - czym właściwie są i jakie są zalety ich stosowania w codziennej pielęgnacji oraz makijażu. Sprawdź!
W stylu gwiazd: czego o modzie nauczyła nas Sara Boruc?
W stylu gwiazd: czego o modzie nauczyła nas Sara Boruc?
Biżuterii nigdy za wiele? To tylko jedna z nauk...
5 polskich, dojrzałych gwiazd, które można uznać za nauczycielki stylu
5 polskich, dojrzałych gwiazd, które można uznać za nauczycielki stylu
Dojrzałe gwiazdy zachwycają swoim wyczuciem stylu i świetnymi outfitami zarówno na co dzień, jak i na oficjalne okazje. Sprawdzamy, które z nich robią to najlepiej.
Ostatnie wpisy