Megan Fox w projekcie polskiej marki!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Choć marka modowa Sary Boruc na rynku fashion istnieje dopiero od kilku miesięcy, klienteli mógłby jej pozazdrościć niejeden designer z wieloletnim doświadczeniem. Projekty polskiej WAGs mają bowiem w swoich szafach między innymi Kendall Jenner czy Irina Shayk. Od niedawna ubrania z metką „the mannei” goszczą też w garderobie Megan Fox.

Od wielu lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. I choć fanów jej stylu jest pewnie mniej, niż miłośników jej urody, wciąż wiele kobiet na świecie chce wyglądać tak jak ona. Dziewczyny chętnie więc odtwarzają fryzury i makijaże gwiazdy, a także śledzą dokładnie, jak wygląda jej garderoba. My również chętnie inspirujemy się stylizacjami Megan – a w szczególności tymi z polskimi akcentami.

O czym mowa? Niedawno świat obiegły zdjęcia aktorki w czarnym, krótkim, wiązanym topie oraz skórzanych, ciemnych spodniach z szeroką nogawką. Look ten nie tylko jest symbolem najgorętszych trendów, lecz także sukcesem Sary Boruc. Spodnie pani Fox pochodzą bowiem z najnowszej kolekcji „the mannei”. I choć są dostępne w pełnej rozmiarówce, niestety nie każdy budżet udźwignie ich cenę. Za projekt trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych.

Co myślisz o tych spodniach? Według nas są modowym strzałem w dziesiątkę!

Przeczytaj też: Irina Shayk w płaszczu polskiej marki. Czyj produkt tym razem zwrócił uwagę modelki?

Zdjęcie główne: Rodin Eckenroth/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Młynek do tytoniu — Twoje niezbędne narzędzie dla wspaniałego doświadczenia palenia
Młynek do tytoniu — Twoje niezbędne narzędzie dla wspaniałego doświadczenia palenia
Ciesz się świeżością i kontrolą nad paleniem dzięki młynkom do palenia.
Kakao ceremonialne: Korzyści dla ciała i umysłu
Kakao ceremonialne: Korzyści dla ciała i umysłu
Kakao ceremonialne to wartościowy element praktyk duchowych i samorozwoju, który może przynieść pozytywne efekty dla całego organizmu.
Rodzaje i zastosowanie rękawiczek medycznych?
Rodzaje i zastosowanie rękawiczek medycznych?
Gumowe rękawiczki nie są niczym dziwnym ani egzotycznym. Niewiele osób wie jednak, jakie są ich rodzaje i czym różnią się od siebie poszczególne warianty rękawiczek medycznych. Poznaj różne rękawiczki jednorazowe i ich zastosowanie.
Ostatnie wpisy