Roczna szkoła makijażu permanentnego – naucz się wszystkiego od profesjonalistów

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

HANAMI PMU Academy to profesjonalna szkoła makijażu permanentnego. Prowadzimy szkolenia z pigmentacji zarówno od podstaw, jak i dla osób zaawansowanych pragnących rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć dodatkowe kwalifikacje. Posiadamy kadrę doświadczonych specjalistów, uznanych i wielokrotnie nagradzanych w branży trenerów. Decydując się na kurs w naszej placówce oddajesz się w dobre ręce – nauczymy Cię wszystkiego, co wiemy o makijażu permanentnym!

Jednorazowe szkolenia z makijażu permanentnego – uzyskaj przydatne certyfikaty

Wiele osób waha się przystąpić do szkolenia z zakresu makijażu permanentnego, ponieważ obawia się, że posiada niewystarczające umiejętności. Chcemy, aby nasze szkolenia były jak najmniej stresujące, dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę dostosowaną poziomem do każdego klienta. Jeśli myślisz o przystąpieniu do kursu, skontaktuj się z nami, a dobierzemy wspólnie odpowiedni poziom szkolenia.

W ofercie naszej placówki znajdziesz szkolenia takie jak:

  • Basic (podstawowe) – przeznaczone dla linergistów rozpoczynających przygodę z makijażem permanentnych nieczujących się na siłach do samodzielnej pracy,
  • Masterclass (zaawansowane) – kurs dla osób po szkoleniu podstawowym i linergistów posiadających początkową wiedzę, chcących poznać bardziej zaawansowane techniki,
  • Individual (indywidualne) – specjalny, indywidualny program przygotowywany na podstawie indywidualnych umiejętności kursanta; pozwala podszkolić się w dziedzinach, w których czujemy się gorzej,
  • Trainer (trenerskie) – szkolenie na trenera makijażu permanentnego pozwalające zdobyć certyfikat potrzebny do rozpoczęcia przeprowadzania szkoleń w licencjonowanej placówce Hanami PMU Academy.

Roczna szkoła mikropigmentacji

Dla najbardziej wymagających studentów, pragnących zdobyć maksymalne kwalifikacje i umiejętności potrzebne w pracy linergisty przygotowaliśmy szkolenie roczne. Podczas jego trwania poznasz wszystkie tajniki makijażu permanentnego!

System szkoleń składa się z 10 zjazdów w systemie zaocznym. Podczas zajęć prowadzonych przez Ewę Ścieszkę – międzynarodową trenerkę makijażu Permanentnego oraz Mistrzynię Polski w Makijażu Permanentnym – nauczysz się wielu zaawansowanych technik wykonywania, korygowania oraz usuwania makijażu permanentnego. Zajęcia odbywać się będą głównie na żywych modelkach co pozwoli Ci poznać specyfikę pracy z klientkami i na różnych rodzajach skóry. To doskonałe doświadczenie, którego nie da się zdobyć w inny sposób.

Roczna szkoła makijażu permanentnego to doskonała szansa na przygotowanie się do pracy w zawodzie linergisty. Podczas szkolenia poznasz wszystkie aspekty związane ze świadczeniem usług tego typu i wykonywania zabiegów samodzielnie. Jeśli jesteś zainteresowana, skontaktuj się z nami – https://hanami.academy/.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak udekorować stół prosto i stylowo?
Jak udekorować stół prosto i stylowo?
Dekorowanie stołu to ważna część przygotowań do spotkania, a zarazem zadanie wymagające umiejętności i wyczucia estetycznego. Często jednak trudno zachować umiar w dekoracji stołu, szczególnie gdy zależy Ci na tym, aby wyglądał on pięknie i elegancko. Dlatego też warto poznać kilka podstawowych zasad, które pomogą zachować proporcje i równowagę w dekoracji.
3 polskie biblioteki, które można uznać za wnętrzarskie perełki
3 polskie biblioteki, które można uznać za wnętrzarskie perełki
Byłaś już w któreś z nich? Gwarantujemy, że żadna z nich nie ma nic wspólnego ze stereotypem zapomnianego i zakurzonego miejsca.
4 polskie filmy, których premiera odbędzie się w 2022 roku, a na które już nie możemy się doczekać
4 polskie filmy, których premiera odbędzie się w 2022 roku, a na które już nie możemy się doczekać
Jakie polskie filmy zobaczymy w kinach i nie tylko w 2022 roku? Prezentujemy gorącą listę nowości!
Ostatnie wpisy