Roczna szkoła makijażu permanentnego – naucz się wszystkiego od profesjonalistów

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

HANAMI PMU Academy to profesjonalna szkoła makijażu permanentnego. Prowadzimy szkolenia z pigmentacji zarówno od podstaw, jak i dla osób zaawansowanych pragnących rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć dodatkowe kwalifikacje. Posiadamy kadrę doświadczonych specjalistów, uznanych i wielokrotnie nagradzanych w branży trenerów. Decydując się na kurs w naszej placówce oddajesz się w dobre ręce – nauczymy Cię wszystkiego, co wiemy o makijażu permanentnym!

Jednorazowe szkolenia z makijażu permanentnego – uzyskaj przydatne certyfikaty

Wiele osób waha się przystąpić do szkolenia z zakresu makijażu permanentnego, ponieważ obawia się, że posiada niewystarczające umiejętności. Chcemy, aby nasze szkolenia były jak najmniej stresujące, dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę dostosowaną poziomem do każdego klienta. Jeśli myślisz o przystąpieniu do kursu, skontaktuj się z nami, a dobierzemy wspólnie odpowiedni poziom szkolenia.

W ofercie naszej placówki znajdziesz szkolenia takie jak:

  • Basic (podstawowe) – przeznaczone dla linergistów rozpoczynających przygodę z makijażem permanentnych nieczujących się na siłach do samodzielnej pracy,
  • Masterclass (zaawansowane) – kurs dla osób po szkoleniu podstawowym i linergistów posiadających początkową wiedzę, chcących poznać bardziej zaawansowane techniki,
  • Individual (indywidualne) – specjalny, indywidualny program przygotowywany na podstawie indywidualnych umiejętności kursanta; pozwala podszkolić się w dziedzinach, w których czujemy się gorzej,
  • Trainer (trenerskie) – szkolenie na trenera makijażu permanentnego pozwalające zdobyć certyfikat potrzebny do rozpoczęcia przeprowadzania szkoleń w licencjonowanej placówce Hanami PMU Academy.

Roczna szkoła mikropigmentacji

Dla najbardziej wymagających studentów, pragnących zdobyć maksymalne kwalifikacje i umiejętności potrzebne w pracy linergisty przygotowaliśmy szkolenie roczne. Podczas jego trwania poznasz wszystkie tajniki makijażu permanentnego!

System szkoleń składa się z 10 zjazdów w systemie zaocznym. Podczas zajęć prowadzonych przez Ewę Ścieszkę – międzynarodową trenerkę makijażu Permanentnego oraz Mistrzynię Polski w Makijażu Permanentnym – nauczysz się wielu zaawansowanych technik wykonywania, korygowania oraz usuwania makijażu permanentnego. Zajęcia odbywać się będą głównie na żywych modelkach co pozwoli Ci poznać specyfikę pracy z klientkami i na różnych rodzajach skóry. To doskonałe doświadczenie, którego nie da się zdobyć w inny sposób.

Roczna szkoła makijażu permanentnego to doskonała szansa na przygotowanie się do pracy w zawodzie linergisty. Podczas szkolenia poznasz wszystkie aspekty związane ze świadczeniem usług tego typu i wykonywania zabiegów samodzielnie. Jeśli jesteś zainteresowana, skontaktuj się z nami – https://hanami.academy/.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Bielizna na co dzień i do spania – na co zwrócić uwagę?
Bielizna na co dzień i do spania – na co zwrócić uwagę?
Bielizna to jeden z najważniejszych elementów codziennej garderoby. Zobacz, na co powinno się zwracać uwagę przy jej wyborze.
Jak mieszkają polskie gwiazdy? Te znane kobiety pokazały w social mediach swoje cztery kąty
Jak mieszkają polskie gwiazdy? Te znane kobiety pokazały w social mediach swoje cztery kąty
Chcesz dowiedzieć się, jak mieszkają jedne z najpopularniejszych polskich kobiet? Możemy zdradzić, że jest naprawdę luksusowo. Przekonaj się!
8 zaręczynowych pierścionków z polską metką, które zapragniesz kupić sobie sama
8 zaręczynowych pierścionków z polską metką, które zapragniesz kupić sobie sama
Kto powiedział, że nie można sobie samej sprawić prezentu? Poznaj marki z pierścionkami zaręczynowymi, które pokochasz od pierwszego wejrzenia!
Ostatnie wpisy