Roczna szkoła makijażu permanentnego – naucz się wszystkiego od profesjonalistów

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

HANAMI PMU Academy to profesjonalna szkoła makijażu permanentnego. Prowadzimy szkolenia z pigmentacji zarówno od podstaw, jak i dla osób zaawansowanych pragnących rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć dodatkowe kwalifikacje. Posiadamy kadrę doświadczonych specjalistów, uznanych i wielokrotnie nagradzanych w branży trenerów. Decydując się na kurs w naszej placówce oddajesz się w dobre ręce – nauczymy Cię wszystkiego, co wiemy o makijażu permanentnym!

Jednorazowe szkolenia z makijażu permanentnego – uzyskaj przydatne certyfikaty

Wiele osób waha się przystąpić do szkolenia z zakresu makijażu permanentnego, ponieważ obawia się, że posiada niewystarczające umiejętności. Chcemy, aby nasze szkolenia były jak najmniej stresujące, dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę dostosowaną poziomem do każdego klienta. Jeśli myślisz o przystąpieniu do kursu, skontaktuj się z nami, a dobierzemy wspólnie odpowiedni poziom szkolenia.

W ofercie naszej placówki znajdziesz szkolenia takie jak:

  • Basic (podstawowe) – przeznaczone dla linergistów rozpoczynających przygodę z makijażem permanentnych nieczujących się na siłach do samodzielnej pracy,
  • Masterclass (zaawansowane) – kurs dla osób po szkoleniu podstawowym i linergistów posiadających początkową wiedzę, chcących poznać bardziej zaawansowane techniki,
  • Individual (indywidualne) – specjalny, indywidualny program przygotowywany na podstawie indywidualnych umiejętności kursanta; pozwala podszkolić się w dziedzinach, w których czujemy się gorzej,
  • Trainer (trenerskie) – szkolenie na trenera makijażu permanentnego pozwalające zdobyć certyfikat potrzebny do rozpoczęcia przeprowadzania szkoleń w licencjonowanej placówce Hanami PMU Academy.

Roczna szkoła mikropigmentacji

Dla najbardziej wymagających studentów, pragnących zdobyć maksymalne kwalifikacje i umiejętności potrzebne w pracy linergisty przygotowaliśmy szkolenie roczne. Podczas jego trwania poznasz wszystkie tajniki makijażu permanentnego!

System szkoleń składa się z 10 zjazdów w systemie zaocznym. Podczas zajęć prowadzonych przez Ewę Ścieszkę – międzynarodową trenerkę makijażu Permanentnego oraz Mistrzynię Polski w Makijażu Permanentnym – nauczysz się wielu zaawansowanych technik wykonywania, korygowania oraz usuwania makijażu permanentnego. Zajęcia odbywać się będą głównie na żywych modelkach co pozwoli Ci poznać specyfikę pracy z klientkami i na różnych rodzajach skóry. To doskonałe doświadczenie, którego nie da się zdobyć w inny sposób.

Roczna szkoła makijażu permanentnego to doskonała szansa na przygotowanie się do pracy w zawodzie linergisty. Podczas szkolenia poznasz wszystkie aspekty związane ze świadczeniem usług tego typu i wykonywania zabiegów samodzielnie. Jeśli jesteś zainteresowana, skontaktuj się z nami – https://hanami.academy/.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
7 modowych, jesiennych trendów, dla których nie będzie Ci żal porzucić letnich sukienek
7 modowych, jesiennych trendów, dla których nie będzie Ci żal porzucić letnich sukienek
Bądź modna tej jesieni – zobacz 7 najgorętszych trendów na nadchodzący sezon!
Najlepsze kosmetyki do opalania, które tworzy się nad Wisłą
Najlepsze kosmetyki do opalania, które tworzy się nad Wisłą
Chcesz wesprzeć polski rynek, kupując produkty do opalania? Przekonaj się, po które warto sięgnąć.
Jaką biżuterię wybrać na eleganckie przyjęcia?
Jaką biżuterię wybrać na eleganckie przyjęcia?
Znajdź u nas swoją inspirację na elegancką stylizację. Sprawdź, jak dobierać biżuterię do stylu, koloru i materiału Twoich ubrań!
Ostatnie wpisy