Pierwszą polską komedię romantyczną Netflixa zobaczysz już w lutym

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

„Miłość do kwadratu”, bo taki właśnie tytuł nosi pierwsza komedia romantyczna stworzona dla Netflix, trafi na platformę już 11 lutego. Ładny prezent na walentynki?

„Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” czy „W głębi lasu” to tylko niektóre z produkcji stworzone na zamówienie dla streamingowego giganta. I choć jak widać współpraca na tej linii nie jest niczym nowym, okazuje się, że romantyczna komedia z kraju nad Wisłą zadebiutuje na Netflixie dopiero w lutym. Jaka będzie jej fabuła?

„Miłość do kwadratu” – pierwsza polska komedia romantyczna na Netflix

„Miłość do kwadratu” opowiada historię nauczycielki Moniki, która „po godzinach” pracuje jako modelka Klaudia. Na planie zdjęciowym któregoś dnia znajduje ona miłość. Jednakże jak to zazwyczaj bywa – nie wszystko idzie gładko. W główne role wcielili się Adrianna Chlebicka i Mateusz Banasiuk. W filmie zobaczymy też między innymi Tomasza Karolaka, Mirosława Bakę, Sebastiana Stankiewicza czy Wojciecha Karalusa. Za reżyserię odpowiedzialny jest Filip Zylber.

Zainteresowana? Zaznaczmy, że netflixowe produkcje to przeważnie strzały w dziesiątkę. Czy i tak będzie tym razem? Tego dowiemy się już 11 lutego.

Więcej dowiesz się ze zwiastuna poniżej.

Przeczytaj też: 3 najpiękniejsze butiki w Warszawie, w których można podziwiać nie tylko ubrania

Zdjęcie główne: Tumisu/ pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Polskie kosmetyki do pielęgnacji skóry z CBD. Które produkty zasługują na naszą uwagę?
Polskie kosmetyki do pielęgnacji skóry z CBD. Które produkty zasługują na naszą uwagę?
Jaką CBD ma funkcję? Jaką korzyść przynosi twojej skórze? Podpowiadamy.
Trendy w stylizacji paznokci na wiosnę 2023
Trendy w stylizacji paznokci na wiosnę 2023
Nowy sezon to okazja dla polskiej marki NEONAIL do przedstawienia kolekcji lakierów hybrydowych do paznokci w kolorach, kojarzonych z topowymi trendami.
Porady dla początkujących – jak przygotować się do pierwszego spływu kajakowego
Porady dla początkujących – jak przygotować się do pierwszego spływu kajakowego
Przygotuj się do emocjonującej kajakowej przygody! Dowiedz się, jak należy właściwie przygotować się do pierwszego spływu - od wyboru sprzętu, przez zasady bezpieczeństwa, aż po wskazówki, jak z gracją pokonać trudne zakręty.
Ostatnie wpisy