Pierwszą polską komedię romantyczną Netflixa zobaczysz już w lutym

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

„Miłość do kwadratu”, bo taki właśnie tytuł nosi pierwsza komedia romantyczna stworzona dla Netflix, trafi na platformę już 11 lutego. Ładny prezent na walentynki?

„Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” czy „W głębi lasu” to tylko niektóre z produkcji stworzone na zamówienie dla streamingowego giganta. I choć jak widać współpraca na tej linii nie jest niczym nowym, okazuje się, że romantyczna komedia z kraju nad Wisłą zadebiutuje na Netflixie dopiero w lutym. Jaka będzie jej fabuła?

„Miłość do kwadratu” – pierwsza polska komedia romantyczna na Netflix

„Miłość do kwadratu” opowiada historię nauczycielki Moniki, która „po godzinach” pracuje jako modelka Klaudia. Na planie zdjęciowym któregoś dnia znajduje ona miłość. Jednakże jak to zazwyczaj bywa – nie wszystko idzie gładko. W główne role wcielili się Adrianna Chlebicka i Mateusz Banasiuk. W filmie zobaczymy też między innymi Tomasza Karolaka, Mirosława Bakę, Sebastiana Stankiewicza czy Wojciecha Karalusa. Za reżyserię odpowiedzialny jest Filip Zylber.

Zainteresowana? Zaznaczmy, że netflixowe produkcje to przeważnie strzały w dziesiątkę. Czy i tak będzie tym razem? Tego dowiemy się już 11 lutego.

Więcej dowiesz się ze zwiastuna poniżej.

Przeczytaj też: 3 najpiękniejsze butiki w Warszawie, w których można podziwiać nie tylko ubrania

Zdjęcie główne: Tumisu/ pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaką biżuterię będziemy nosić w 2021 roku? Przegląd największych trenów tego sezonu!
Jaką biżuterię będziemy nosić w 2021 roku? Przegląd największych trenów tego sezonu!
Uwielbiasz uświetniać swoje stylizacje ciekawymi biżuteryjnymi dodatkami? Sprawdź co warto nosić w 2021 roku!
Inspiracje na brokatowy manicure – propozycje na wzory i kolory
Inspiracje na brokatowy manicure – propozycje na wzory i kolory
Praktycznie każda kobieta lubi o siebie dbać, a szczególne znaczenie nabiera to w przypadku dłoni. Ich wizytówkę stanowią odpowiednio wystylizowane paznokcie, a przecież każda z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że odpowiednio wystylizowane paznokcie mogą wiele o nas przekazać.
Czym kierować się w wyborze spodni?
Czym kierować się w wyborze spodni?
Jeśli dobrze wybierzesz spodnie, stworzysz przy ich użyciu przynajmniej kilkanaście niezwykłych stylizacji, które nie znudzą Ci się przez długie lata. Poznaj zasady dobrej organizacji szafy i spraw, by wypełniały ją modele ubrań, które pokochasz.
Ostatnie wpisy