Polskie filmy, na których premiery czekamy w 2021 roku

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Polskie kino rozwija się w niebywałym tempie. W 2020 roku na drodze stanęła mu pandemia koronawirusa, jednak to nie powstrzymało filmowców, aby dokończyć swoje filmy. Na jakie polskie premiery filmowe czekamy w 2021 roku?

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” to film oparty na faktach, który opowiada historię Zdzisława Najmrodzkiego. Był on nazywany królem polskich złodziei. W latach 70. i 80. słynął z okradania Peweksów, zawsze uciekał organom ścigania, a dodatkowo często ośmieszał pracę milicji. W głównej roli zobaczymy utalentowanego Dawida Ogrodnika.

„Broad Peak” to film o życiu himalaisty Macieja Berbeki, w którego wcielił się Ireneusz Czop, a u jego boku zobaczymy Maję Ostaszewska.

„Śniegu już nigdy nie będzie” to najnowsza pozycja reżyserki Małgorzaty Szumowskiej, który już wzbudza wiele emocji, ponieważ ma być polskim kandydatem do Oscara.

„Sweat” z Magdaleną Koleśnik w roli głównej to historia popularnej influencerki, która pomimo uwielbienia tłumów, czuje się ekstremalnie samotna.

Pod koniec 2021 roku zapowiadana jest premiera „Gierka”. To filmowa biografia Edwarda Gierka z Michałem Koterskim w roli głównej.

Tajemnicą jest także data premiery filmu „Prime Time”. W głównego bohatera wciela się Bartosz Bielenia. To emocjonująca historia, w której wdziera się on do studia telewizyjnego podczas sylwestrowej nocy. Jego zakładnikami jest prezenterka i ochroniarz.

Przeczytaj też: 3 polskie biblioteki, które można uznać za wnętrzarskie perełki

Zdjęcie główne: Kilyan Sockalingun/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak dobrze dobrać suplementy dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów na treningu
Jak dobrze dobrać suplementy dla osiągnięcia maksymalnych rezultatów na treningu
Poznaj skuteczne metody na dobranie suplementów do Twojego treningu. Dowiedz się jak osiągnąć maksymalne rezultaty oraz poprawić swoją wydajność i regenerację.
Jaką biżuterię będziemy nosić w 2021 roku? Przegląd największych trenów tego sezonu!
Jaką biżuterię będziemy nosić w 2021 roku? Przegląd największych trenów tego sezonu!
Uwielbiasz uświetniać swoje stylizacje ciekawymi biżuteryjnymi dodatkami? Sprawdź co warto nosić w 2021 roku!
Podkreśl swoją osobowość: odkrywaj moc odpowiednio dobranych dodatków
Podkreśl swoją osobowość: odkrywaj moc odpowiednio dobranych dodatków
Wyraź swój styl dzięki odpowiednio dobranym dodatkom. Porady ekspertów dotyczące akcesoriów, które podkreślą Twój unikalny charakter i zaskoczą innych.
Ostatnie wpisy