Serum Arkada TC16 – najlepszy kosmetyk na problemy z paznokciami

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Chcesz mieć ładne i zadbane paznokcie u dłoni? Wbrew pozorom nie jest to wcale taki łatwe, jak mogłoby się wydawać. W wielu przypadkach, aby móc się nimi cieszyć, trzeba się ekstremalnie mocno natrudzić. Niestety, mnóstwo kobiet może tylko pomarzyć o silnej, twardej i odpornej na ewentualne uszkodzenia płytce paznokcia. Wiele pań boryka się z kruchymi paznokciami, które często się łamią, mają tendencje do zahaczania oraz rozdwajania. Przyczyną fatalnej kondycji paznokci może być nasz stan zdrowia, niedobory minerałów oraz witamin, a także niepoprawnie nałożona na płytkę paznokcia stylizacja żelowa bądź hybrydowa. Jeżeli zatem borykacie się ze słabymi, źle wyglądającymi paznokciami i chcecie jak najszybciej pozbyć się problemu – koniecznie już teraz zamówcie AArkada Serum TC16! To produkt kosmetyczny o niesamowitej sile działania. Co musicie wiedzieć o tym serum? Zostańcie z nami do końca!

Skład serum Arkada – co w nim znajdziemy?

Skład kosmetyku to podstawowy element, który decyduje o tym czy jest on skuteczny czy też nie. I choć skład AArkada Serum TC16 jest nieco krótki, absolutnie nie oznacza to, że produkt jest gorszy niż inne produkty kosmetyczne tego typu. Serum Arkada ma ogromną moc. W jego składzie znajdziemy trzy genialnej jakości składniki aktywne, które połączone ze sobą, potęgują wzajemnie swoje świetne działanie.

W AArkada Serum TC16 znajdziemy:

  • Kolagen, czyli substancję, która jest jednym z budulców naszego organizmu. Kolagen dodany do serum Arkada ma nawilżać i działać na skórę oraz paznokcie regenerująco. Wygładza skórę i chroni ją przed nadmiernym odwadnianiem.
  • Wyciąg z drzewa herbacianego to substancja, której wielu z Was prawdopodobnie się tutaj nie spodziewało. Tymczasem okazuje się, że olejek herbaciany w produktach do paznokci działa pielęgnacyjnie i leczniczo. Ma właściwości grzybobójcze. Działa także bakteriobójczo i świetnie poradzi sobie w leczeniu różnego rodzaju chorób paznokci. 
  • Gliceryna kosmetyczna to ostatni ze składników aktywnych, które znajdziecie w składzie serum Arkada. Wyróżnia się ona na tle innych substancji zdolnością do głębokiego wynikania w skórę oraz paznokcie, dzięki czemu może je solidnie – nie tylko powierzchniowo – nawilżać.

AArkada Serum TC16 i jego wpływ na paznokcie 

Opisane w poprzednim akapicie działanie składników aktywnych zawartych w Serum Arkada może podpowiadać, w jaki sposób wpływa ono na stan naszych paznokci. Serum przede wszystkim:

  • wspiera gojenie się ran, rozdrapany, pociętych i poskubanych skórek, ponieważ przyspiesza regenerację naskórka dookoła paznokcia,
  • przydaje się podczas leczenia grzybicy paznokci,
  • jest niezastąpione w leczeniu zakażeń bakteryjnych, np. kiedy na płytce naszych paznokci rozgości się zielona bakteria,
  • wzmacnia łuszczące się, łamiące i rozdwajające się paznokcie. 

Jak stosować ten produkt? Serum Arkada aplikujemy bezpośrednio na paznokieć lub wał okołopaznokciowy, wcieramy masując i zostawiamy je do wyschnięcia. To wszystko!

Mieliście kiedyś do czynienia z Serum Arkada? Jeśli nie, najwyższy czas to zmienić!

Grafika: www.freepik.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Polskie filmy, na których premiery czekamy w 2021 roku
Polskie filmy, na których premiery czekamy w 2021 roku
Te polskie filmy mają być hitami w 2021 roku.
Warszawa znalazła się w pierwszej dziesiątce miast przyszłości! To wielkie wyróżnienie
Warszawa znalazła się w pierwszej dziesiątce miast przyszłości! To wielkie wyróżnienie
Prestiżowy European Cities of the Future wyłonił tegorocznych zwycięzców! Polskie miasta rosną w siłę!
Co to jest marketing mix? Wyjaśniamy od podstaw
Co to jest marketing mix? Wyjaśniamy od podstaw
Jak stworzyć skuteczną kampanię promocyjną? Poznaj 4P marketingu mix i zastoju je w praktyce!
Ostatnie wpisy