5 rozrywek na halloweenową noc, które przyniosą Tobie i Twoim przyjaciołom wiele radości

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

31 października wielu osobom kojarzy się z hucznymi imprezami halloweenowymi. Nie trzeba od razu iść na bal, by doskonale się bawić. Przygotowaliśmy listę pomysłów, które warto wykorzystać podczas domówki. Wszystkie są przerażająco dobre! Przekonaj się!

Konkurs na najlepsze przebranie

Nieodłącznym elementem każdej imprezy halloweenowej są kostiumy. Nie trzeba przy tym wydawać krocia na profesjonalną charakteryzację. Wystarczy nieco kreatywności i odrobina czasu. To zdecydowanie ten moment w roku, gdy możemy zaszaleć i puścić wodze fantazji.

Zatem gdy już wszyscy zjawią się w docelowym miejscu, zorganizujcie konkurs na najlepsze przebranie. Niech każdy zaprezentuje się w zabawny lub straszny sposób, a pozostali go ocenią. Potem podliczcie punkty i sprawdźcie, komu należy się zaszczytne pierwsze miejsce. Dobra zabawa gwarantowana!

Seans filmowy pełen grozy

Horrory nawet w zwykłych okolicznościach budzą wiele emocji, a już absolutnie sięgną one zenitu, gdy włączycie taki film na imprezie halloweenowej – pośród przebranych gości, dekoracji, świateł rzucanych przez dyniowe lampiony i całej tej aury. Jeśli macie taką możliwość, postarajcie się obejrzeć horror na dużym rzutniku, by jeszcze spotęgować efekt i zrobić większe wrażenie. Możecie też zakleić lub zasłonić okna. Ważne – wyłączcie lub wyciszcie swoje telefony, żeby dzwonek połączenia czy przychodzących wiadomości nie zburzył atmosfery.

Ciuciubabka w nieco innej odsłonie

Kto pamięta zabawę w ciuciubabkę z dziecięcych lat? Zasady są proste – jednej osobie przewiązujecie oczy opaską/chustką/szalikiem, okręcacie ją kilka razy i szybko się odsuwacie. Jej zadaniem jest zaś odszukanie was wszystkich po odgłosach, co z zakrytymi oczami nie jest wcale takie proste. Wykorzystajcie halloweenowy klimat i naśladujcie przerażający pisk, złowieszczy śmiech, wycie wilka, histeryczny płacz czy pohukiwanie sowy. Warto!

Mumia z… papieru toaletowego

Kolejną rozrywką, przy której zwykle jest dużo śmiechu, to gra w mumię. W tym przypadku potrzebujecie dużo, nawet bardzo dużo rolek papieru toaletowego. Nada się też ręcznik papierowy.

W zależności od liczby uczestników podzielcie się w pary lub większe grupy i wybierzcie kandydata, który stanie się mumią. Włączcie imprezową muzykę i do dzieła! Ta para bądź drużyna, która pierwsza owinie całą rolką szczęśliwca, wygrywa.

Zagadkowe pudełko z przerażającą zawartością

Na koniec jeszcze równie prosta, ale ciekawa zabawa. Przygotujcie wcześniej pudełko i wytnijcie w nim otwór, przez który będzie można przecisnąć dłoń. Najlepiej ozdóbcie je zgodnie z halloweenowym nastrojem. Następnie schowajcie do środka tajemniczy przedmiot i po kolei przekazujcie sobie pudełko aż do momentu, gdy któryś z gości odgadnie, co to jest.

Oczywiście najlepiej będzie umieścić tam mało przyjemne w dotyku rzeczy, galaretowane i oślizgłe. Obserwujcie wówczas reakcje gości – będą niezapomniane.

Zdjęcie główne: Ruan Richard/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pomysły na zmianę fryzury
Pomysły na zmianę fryzury
Zmiana fryzury to zawsze świetnie rozwiązanie, ponieważ włosy mogą bardzo przetransformować nie tylko twarz, ale także zwiększyć znacząco pewność siebie. Poznaj więc nasze propozycje, zarówno diametralnej zmiany, jak i tej chwilowej.
Jakich kosmetyków do pielęgnacji używać zimą?
Jakich kosmetyków do pielęgnacji używać zimą?
Zobacz składniki, które powinny znaleźć się na etykietach zimowych kosmetyków.
Jak skomponować garderobę z wykorzystaniem stylowych spodni XXL?
Jak skomponować garderobę z wykorzystaniem stylowych spodni XXL?
Odkryj tajniki tworzenia perfekcyjnej garderoby, z wykorzystaniem spodni XXL. Poznaj najlepsze zabiegi stylistyczne i stań się mistrzem modnego ubierania, niezależnie od rozmiaru.
Ostatnie wpisy