OPEN’ER FESTIVAL znów przełożony. Jest jednak data kolejnej edycji

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Organizatorzy festiwalu w ostatnim newsie, zwracając się do uczestników imprezy, podzielili się z nimi smutną, ale nie zaskakującą wiadomością. Open’er nie odbędzie się i w tym roku.

Kolejna edycja festiwalu ma wyznaczoną kolejną datę: 29 czerwca – 2 lipca 2022 roku. Miejsce się nie zmieniło, będzie to znane już festiwalowiczom lotnisko Gdynia-Kosakowo. Team Open’era zapewnia, że bilety zakupione do tej pory będą ważne i w przyszłym roku.

Powodem zmiany terminu są oczywiście rządowe restrykcje mające przeciwdziałać szerzeniu się pandemii jak i zbyt wolno malejąca liczba nowych zachorowań.

Wszyscy, zarówno organizatorzy jak i open’erowicze mają nadzieję, że przyszły rok będzie wielkim powrotem do wielkich imprez plenerowych, w tym festiwali muzycznych.

z pełną mocą kilkudziesięciu tysięcy osób przeżywać będziemy cztery dni wolności, za którą tak bardzo tęsknicie. Wspólne festiwalowe doświadczenia będą warte tego oczekiwania. Widzimy, jak ogromny głód muzyki i spotkań towarzyszy wszystkim dokoła i nie mamy wątpliwości, że przyszły rok festiwalowy będzie rekordowy pod wieloma względami

– czytamy w oficjalnym oświadczeniu organizatorów OPEN’ER FESTIVAL POWERED BY ORANGE.

Większość artystów z ogłoszonego do tej pory line-upu  potwierdziła swoją obecność na przyszłorocznej edycji festiwalu. Są to m. in. Twenty One Pilots czy Michael Kiwanuka.

Przeczytaj też: Planujesz swój wakacyjny urlop w Polsce? Sprawdź, gdzie w tym roku chcą odpoczywać nasi rodacy

Zdjęcie główne: Jonathan Borba/ pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W centrum naszego kraju znajduje się pustynia. Nie, to nie żart ani fatamorgana
W centrum naszego kraju znajduje się pustynia. Nie, to nie żart ani fatamorgana
Pustynia Błędowska, nazwana tak od leżącego w pobliżu miasta Błędów, jest jedynym takim zjawiskiem przyrodniczym w Europie.
Opalanie – czy rzeczywiście powinno się go unikać?
Opalanie – czy rzeczywiście powinno się go unikać?
Poznaj wady i zalety opalania.
Mezoterapia igłowa: Rewolucyjna metoda odmładzania i poprawy kondycji skóry
Mezoterapia igłowa: Rewolucyjna metoda odmładzania i poprawy kondycji skóry
W dzisiejszych czasach wiele osób poszukuje skutecznych metod poprawy kondycji skóry, zwłaszcza w kontekście walki z oznakami starzenia. Jedną z innowacyjnych technik jest mezoterapia igłowa.
Tagi
Ostatnie wpisy