Ombre na paznokciach? Tak, teraz to jedna z najgorętszych stylizacji

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W czasie gdy salony stylizacji paznokci były zamknięte, pojawiło się mnóstwo nowych sposobów w ich zdobieniu. Jednym z ostatnich są paznokcie ombre.

Ta moda widoczna jest na wszystkich platformach społecznościowych, zwłaszcza na TikToku, Pinterescie i Instagramie. Polega na stworzeniu na paznokciu łagodnego przejścia z jednego koloru do drugiego. Osiągnięcie takiej płynności może wydawać się dość trudne, jest to jednak całkiem łatwe do samodzielnego wykonania w domu. Jednym z kluczowych elementów, oprócz oczywiście lakierów do paznokci w przynajmniej dwóch kolorach, jest mały pędzelek do cieni do oczu lub kosmetyczna gąbeczka.

Aby uzyskać efekt ombre na swoich paznokciach musisz nałożyć na jedną połowę paznokcia jeden kolor lakieru i drugi kolor na drugą połowę. Przed wyschnięciem lakieru delikatnie przesuń suchym pędzelkiem do cieni lub gąbeczką w miejscu, gdzie oba kolory spotykają się. Rozetrzyj granicę lakierów – stworzysz tym samym rozmytą linię. Powtórz ruch kilka razy, do momentu w którym oba kolory będą dostatecznie zblendowane. Na to nałóż odpowiedni top, chroniący lakier i nadający paznokciom połysku.

Jest to niewątpliwie świetne rozwiązanie, gdy nie możesz zdecydować się na jeden kolor, na który chcesz pomalować swoje paznokcie.

Przeczytaj też: Najmodniejszy kolorystyczny duet 2021 roku. Jak wykorzystać go w urodzie?

Zdjęcie główne: The Len/ adobestock.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
7 polskich samoopalaczy, które pozwolą Ci stworzyć delikatną i naturalną opaleniznę nawet w środku zimy
7 polskich samoopalaczy, które pozwolą Ci stworzyć delikatną i naturalną opaleniznę nawet w środku zimy
Pięknie przybrązowiona skóra w środku zimy? To możliwe! Sprawdź, na które samoopalacze polskich marek warto zwrócić uwagę!
W jaki sposób zadbać o cerę dzień po imprezie?
W jaki sposób zadbać o cerę dzień po imprezie?
Wstajesz po imprezie, patrzysz w lustro i widzisz zmęczoną, szarą i przesuszoną skórę? Wypróbuj nasze sposoby, a Twoja skóra szybko odzyska promienny blask.
Jak dopasować sukienkę do okazji?
Jak dopasować sukienkę do okazji?
Szukasz stroju na zbliżające się wyjście? Zobacz, jak dobrać sukienkę stosownie do okazji.
Ostatnie wpisy