Depilacja laserowa na tle innych metod depilacyjnych

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Depilacja laserowa w porównaniu z innymi metodami usuwania owłosienia jest niezwykle cenioną i wbrew pozorom bardzo opłacalną metodą usuwania owłosienia. Inne metody depilacyjne prowadzą do ciągłego podrażniania skóry co uwidacznia się w czerwonych krostkach i podrażnieniach. Po przeprowadzeniu całej serii zabiegów depilacyjnych skóra jest miękka i pozbawiona włosów – i to na permanentny czas! Takich parametrów nie uzyska żaden depilator, gorący wosk czy nawet najostrzejsza żyletka. 

W czym tkwi sekret depilacji laserowej?

Jak można wywnioskować ze wstępu artykułu depilacja laserowa wybija się ponad wszystkie inne metody depilacji laserowej. Dzięki swojemu nowoczesnemu działaniu opartemu o usuwaniu owłosienia za pośrednictwem światła depilacja laserowa jest wygodna i trwała. Zadaniem lasera jest ogrzanie powierzchni skóry, a dokładnie jej barwników. Według danych skóra potrafi rozgrzać się nawet do 70 stopni Celsjusza co z perspektywy cebulek włosowych gwarantujących wzrost i rozwój włosów jest niedopuszczalne. I o to w tym wszystkim chodzi! Rozgrzanie melanocytów sąsiadujących z cebulkami włosowymi sprawia, że te drugie zostają uszkodzone i nie mogą produkować nowych włosów. Wtedy cel depilacji laserowej zostaje osiągnięty.

Sprawdź: Depilacja.pl.

W dzisiejszych czasach główną rolę odgrywają lasery specjalnie przygotowane do depilacji laserowej. Te nowsze wykorzystują wiele połączonych technologii działania, które kiedyś były rozdzielone na każdy laser z osobna. Dzięki temu te nowsze modele laserów potrafią skumulować w sobie zalety wielu urządzeń idealnie zajmując się skórą człowieka. W zależności od ciemniejszej bądź jaśniejszej karnacji lasery ustawiają własne parametry będąc dla klienta idealnie dopasowane. 

Dobry salon depilacyjny to podstawa!

Bardzo ważnym elementem depilacji laserowej jest salon, w którym wykonuje się serię zabiegów. Z reguły im nowocześniejszy i bardziej sprawdzony salon tym można być bardziej pewnym profesjonalizmu przeprowadzanych usług. Zdecydowanie mając do wyboru sieci takie jak salony depilacja.pl nie ma co się zastanawiać!

Fot.: taylor hernandez/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ten trik z TicToka na zawsze odmieni Twój codzienny make-up. Efekt liftingu uzyskasz z pomocą tylko 3 produktów
Ten trik z TicToka na zawsze odmieni Twój codzienny make-up. Efekt liftingu uzyskasz z pomocą tylko 3 produktów
Szukasz efektywnego sposobu na polepszenie porannego wyglądu? Podpowiadamy, jak zrobić lifting twarzy bez użycia skalpela.
Eleganckie dodatki dla mężczyzn
Eleganckie dodatki dla mężczyzn
Szukasz prezentu dla eleganckiego mężczyzny? Przeczytaj, jakie dodatki mogą być przydatne na co dzień.
Co założyć na garden party?
Co założyć na garden party?
Szukasz oszałamiającego stroju na przyjęcie znajomych? Sprawdź nasze propozycje.
Ostatnie wpisy