Depilacja laserowa na tle innych metod depilacyjnych

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Depilacja laserowa w porównaniu z innymi metodami usuwania owłosienia jest niezwykle cenioną i wbrew pozorom bardzo opłacalną metodą usuwania owłosienia. Inne metody depilacyjne prowadzą do ciągłego podrażniania skóry co uwidacznia się w czerwonych krostkach i podrażnieniach. Po przeprowadzeniu całej serii zabiegów depilacyjnych skóra jest miękka i pozbawiona włosów – i to na permanentny czas! Takich parametrów nie uzyska żaden depilator, gorący wosk czy nawet najostrzejsza żyletka. 

W czym tkwi sekret depilacji laserowej?

Jak można wywnioskować ze wstępu artykułu depilacja laserowa wybija się ponad wszystkie inne metody depilacji laserowej. Dzięki swojemu nowoczesnemu działaniu opartemu o usuwaniu owłosienia za pośrednictwem światła depilacja laserowa jest wygodna i trwała. Zadaniem lasera jest ogrzanie powierzchni skóry, a dokładnie jej barwników. Według danych skóra potrafi rozgrzać się nawet do 70 stopni Celsjusza co z perspektywy cebulek włosowych gwarantujących wzrost i rozwój włosów jest niedopuszczalne. I o to w tym wszystkim chodzi! Rozgrzanie melanocytów sąsiadujących z cebulkami włosowymi sprawia, że te drugie zostają uszkodzone i nie mogą produkować nowych włosów. Wtedy cel depilacji laserowej zostaje osiągnięty.

Sprawdź: Depilacja.pl.

W dzisiejszych czasach główną rolę odgrywają lasery specjalnie przygotowane do depilacji laserowej. Te nowsze wykorzystują wiele połączonych technologii działania, które kiedyś były rozdzielone na każdy laser z osobna. Dzięki temu te nowsze modele laserów potrafią skumulować w sobie zalety wielu urządzeń idealnie zajmując się skórą człowieka. W zależności od ciemniejszej bądź jaśniejszej karnacji lasery ustawiają własne parametry będąc dla klienta idealnie dopasowane. 

Dobry salon depilacyjny to podstawa!

Bardzo ważnym elementem depilacji laserowej jest salon, w którym wykonuje się serię zabiegów. Z reguły im nowocześniejszy i bardziej sprawdzony salon tym można być bardziej pewnym profesjonalizmu przeprowadzanych usług. Zdecydowanie mając do wyboru sieci takie jak salony depilacja.pl nie ma co się zastanawiać!

Fot.: taylor hernandez/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co założyć na walentynkową randkę? Na pomoc przyjdą te sukienki z polskimi metkami
Co założyć na walentynkową randkę? Na pomoc przyjdą te sukienki z polskimi metkami
A Ty masz już kreację na niedzielne rendez - vous?
7 polskich marek, które tworzą najpiękniejsze akcesoria plażowe
7 polskich marek, które tworzą najpiękniejsze akcesoria plażowe
Poznaj 7 fantastycznych polskich marek modowych, dzięki którym stworzysz kompletny wakacyjny look, który idealnie sprawdzi się podczas urlopu nad morzem.
Działanie kolagenu
Działanie kolagenu
Dowiedz się, czym jest kolagen, jakie są jego właściwości oraz jak go skutecznie suplementować.
Ostatnie wpisy