Marynarki w stylizacji casualowej – pomysły dla niego

Marynarki w stylizacji casualowej – pomysły dla niego

Artykuł sponsorowany

Schludność i elegancja to z całą pewnością dwie cechy męskiego ubioru, które najbardziej imponują kobietom. Popularyzowane w kulturze wyobrażenie mężczyzny w białej koszuli dziś jeszcze silniej przemawia do otoczenia – być może bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Dlaczego elegancja jest ważna?

W XXI wieku dostęp do sklepów w odzieżą w naszej części świata jest praktycznie nieograniczony. Każda osoba mieszkająca w Polsce może w dowolnej chwili wybrać się do galerii handlowej z markowymi sklepami, sieciówki, osiedlowego butiku czy sklepu z odzieżą używaną. Dzięki internetowi zamówienie ubrań prosto do domu trwa zaledwie kilka minut. W takim świecie styl i odzież przestały już wyznaczać status społeczny – każdy wygląda inaczej, ceny ubrań są coraz niższe, a w dodatku to, ile się za nie zapłaciło, nie ma już aż takiego znaczenia. Dlatego do gry wracają inne wartości: oryginalność i przekaz, który pragniesz stworzyć pierwszym wrażeniem. Dlaczego w takim zestawieniu warto postawić na elegancję? Marynarki męskie wciąż kojarzą się z przedsiębiorczością, wysoką kulturą osobistą i dobrym gustem. Dzięki nim wysyłasz swojemu otoczeniu komunikat, który podoba się właściwie każdemu człowiekowi. 

Jak wyglądać elegancko latem?

Im wyższe temperatury, tym trudniej stworzyć wygodną, a jednocześnie wyjściową stylizację. Marynarka na lato powinna być lekka i przewiewna, zdecydowanie lepiej postawić na jasne kolory, które będą odbijały światło słoneczne. Na fajnekoszule.pl znajdziesz wiele propozycji bawełnianych koszul męskich, które będą pasować do każdego outfitu. Również w ich przypadku warto postawić na jasne barwy. W casualowej stylizacji nie potrzebujesz spinek do mankietów i nie musisz zapinać się na ostatni guzik, a żeby przełamać formalny styl, zdecyduj się na zwykłe spodnie lub dżinsy. W ten sposób stworzysz lekki, schludny i elegancki strój, który będzie nadawał się na wyjście ze znajomymi czy obiad w restauracji.

Inwestuj w jakość

Upewnij się, że ubrania, które wybierasz, są wysokiej jakości. To ważne, ponieważ odzież jest inwestycją na lata i z pewnością nie chcesz, żeby rozciągała się lub kurczyła po pierwszym praniu. Szukaj sklepów takich jak https://www.visciolafashion.com/, oferujących produkty wykonane z dobrych, trwałych materiałów. Staraj się również wybierać uniwersalne wzory i kroje, dzięki czemu tworzone przez Ciebie stylizacje będą miały wiele wariantów sprawdzających się w kolejnych sezonach. Stawiaj na ponadczasowe kolory, prostotę i oryginalne dodatki podkreślające Twój charakter i upodobania. Tworząc outfit staraj się, żeby był przede wszystkim komfortowy dla Ciebie i żebyś czuł się zadowolony, patrząc w lustro.

Zdj. główne: Alexander Naglestad/unsplash.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *