Crop top - jak nosić bluzki odsłaniające brzuch, aby wyglądać stylowo, a nie wyzywająco?

Crop top - jak nosić bluzki odsłaniające brzuch, aby wyglądać stylowo, a nie wyzywająco?

Crop top, zwłaszcza w stylizacjach inspirowanych latami 90. to prawdziwy hit tego lata. Krótkie bluzki odsłaniające brzuch już od kilku lat są silnym trendem, który wyróżnia się zwłaszcza w modzie ulicznej. Obecnie nosimy je najczęściej w połączeniu ze spodniami czy spódnicą z wysokim stanem, dzięki czemu cały outfit nabiera bardzo modowego charakteru!

W minionej dekadzie crop topy były noszone z ultra modnymi wówczas biodrówkami, czyli jeansami czy szortami nisko osadzonymi na biodrach. Tym samym odsłonięty był niemal cały brzuch. Aktualne stylizacje są bardziej wyważone i nastawione na elegancje, a nie wywołanie kontrowersji swoim strojem. Crop topy można dzięki temu nosić w bardzo różnych okolicznościach, niektóre modele są tak wyszukane, że mogą stanowić ciekawy look nawet do pracy.

Jak wykorzystać crop top w swojej stylizacji?

Crop topy przestały być elementem stylizacji zarezerwowanym jedynie dla szczupłych dziewczyn o umięśnionym brzuchu. Ten rodzaj stylizacji powinna nosić każda dziewczyna, której krótkie topy przypadły do gustu.

Crop top możemy nosić z nogawkami z szeroką nogawką, mini spódniczkami czy szortami. Jest to fenomenalny sposób na wakacyjny outfit!

Przeczytaj też: Elegancja i sport. Podpowiadamy, jak miksować ze sobą elementy z „różnych bajek”

Zdjęcie główne: Jeremy Moeller/ Getty Images Entertainment/ Getty Images

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *