MOHITO × Fundacja Gerlsy – czy słyszałaś już o tej współpracy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Akcje, które mają na celu wspieranie kobiet zawsze są przez nas szczególnie doceniane i wyjątkowo mocno im kibicujemy. Tak samo jest również tym razem, gdzie znana marka odzieżowa MOHITO połączyła siły z Fundacją Gerlsy, aby zrobić razem coś dobrego i budującego dla kobiet. Sprawdź jakie cele ma wyżej wspomniana fundacja i dlaczego MOHITO zdecydowało się ją wesprzeć.

Gerlsy wspiera kobiety oraz ich rozwój, chce tworzyć społeczność dziewczyn, które będą silne, pewne siebie i świadome swoich zalet. Dzięki temu będą miały odwagę sięgać po więcej, stawać się liderkami i mieć potencjał, aby zmieniać świat na lepsze. MOHITO wierzy, że właśnie takie są klientki ich marki odzieżowej, dlatego wspiera fundację wypuszczając do sklepów kolekcję wyjątkowych koszulek. Limitowane koszulki, które będą ozdobione logiem Gerlsy to znak solidarności z problemami z którymi borykają się kobiety. Dochód ze sprzedaży zostanie w pełni przekazany na cele fundacji.

Odważ się być częścią społeczności Gerlsy

Poza designerskimi i minimalistycznymi T-shirtami z logiem Gersly powstały również bezpłatne warsztaty, które zostały zarejestrowane na nagraniu video. Ekspertkami, których opinii i rad możemy posłuchać są kobiety ze świata psychologii, biznesu czy kultury. Panie będą mogły popracować nad takimi zagadnieniami, jak autoprezentacja, poczucie własnej wartości oraz siła psychiczna i skąd ją czerpać.

Przeczytaj też: 7 polskich podcastów, które powinna posłuchać każda nowoczesna kobieta

Zdjęcie główne: materiały prasowe Mohito

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*