,

Weronika Rosati tworzy swoją linię kosmetyków naturalnych, a my nie możemy się doczekać, kiedy je przetestujemy

Weronika Rosati tworzy swoją linię kosmetyków naturalnych, a my nie możemy się doczekać, kiedy je przetestujemy

Naturalne kosmetyki to nie tylko świetne rozwiązanie dla naszej skóry, lecz także modny sposób na biznes. Swoich sił w tej branży próbuje już nawet kilka polskich gwiazd, w tym między innymi Julia Wieniawa czy Kinga Rusin. Niedawno do ich grona dołączyła także Weronika Rosati.

Lajuu to marka, w ramach której Weronika Rosati wypuści swoją pierwszą linię kosmetyków naturalnych. Aktorka na co dzień mieszka wraz z córką w Los Angeles i to właśnie w Mieście Aniołów powstają teraz produkty do pielęgnacji, sygnowane jej nazwiskiem. Co jeszcze wiadomo o nowym brandzie?

Preparaty Weroniki będą całkowicie wegańskie, nietestowane na zwierzętach. Pierwsze produkty pojawią się na rynku w maju. Będą to kosmetyki brązujące. Artykuły będzie można nabyć na stronie internetowej marki.

Tajemnicą nie jest również fakt, że pomysłodawczynią projektu była sama Weronika. 37-latka przyznała na Instagramie, że od lat miała na swojej „wish-liście” stworzenie własnych kosmetyków. Gwiazda współtworzy brand z Anetą Stacharek.

Trzymamy mocno kciuki i nie możemy doczekać się, kiedy przetestujemy te produkty!

Przeczytaj też: 10 polskich marek beauty, które warto znać

Zdjęcie główne: Dominique Charriau/ WireImage/ Getty Images

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *