,

Najnowsza kolekcja marki Lasocki to wszystko, czego potrzebujemy tego lata

Najnowsza kolekcja marki Lasocki to wszystko, czego potrzebujemy tego lata

Sesja fotograficzna, promująca obuwie Lasocki, odbyła się w słonecznej Hiszpanii. Sielska, rodzinna atmosfera i sceneria powoduje, że jak najszybciej chcemy wyruszyć za miasto i odpocząć od codziennego pośpiechu. Dzięki tym zdjęciom nie tak trudno wyobrazić sobie rozgrzane słońcem mury tradycyjnych domów w położonej nad morzem Śródziemnym wiosce. Wszyscy liczymy też na powrót do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, którego tak brakowało przez ostatni rok.

Wśród obuwia z najnowszej kolekcji Lasocki każdy, niezależnie od wieku i płci, znajdzie coś dla siebie. Linia damska odpowie wszystkim potrzebom nowoczesnej kobiety. Składa się m. in. ponadczasowych (a i niezwykle modnych w tym sezonie) balerinek, czółenek czy klapków i sandałów z kwadratowym czubkiem w stylu lat 70. Do butów można dobrać torebkę z tej samej kolekcji. W niej znalazły się praktyczne shopperki i mniejsze, bardziej eleganckie torebki w naturalnych odcieniach beżu, różu, brązu oraz czerni.

Polska marka obuwnicza Lasocki znana jest ze swoich licznych współpracy z celebrytami, nie tylko polskimi. W kampanii najnowszej kolekcji letniego obuwia występuje m. in. Constance Jablonski supermodelka, której przodkowie pochodzą z Polski. Autorem zdjęć jest Mateusz Stankiewicz. Przed jego obiektywem stanęły również Maja Zimnoch i Francesca McGill.

Przeczytaj też: 5 polskich marek, które tworzą zjawiskowe kapelusze

Zdjęcie główne: materiały prasowe CCC

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *