,

Mohito Sisterhood to propozycje, których tej wiosny nie można przeoczyć

Mohito Sisterhood to propozycje, których tej wiosny nie można przeoczyć

Wszyscy oczekujemy na wiosnę z utęsknieniem. Jest to świetny moment, aby odświeżyć swoją garderobę. Nowe sukienki, koszule czy stylowe spódnice znajdziesz w Mohito, które zachwyca swoją nową kolekcją nazwaną Sisterhood SS21. Ubrana mają odwzorowywać wartości, którymi kierują się kobiety, czyli pewność siebie, wzajemne wsparcie ale również solidarność. Siostrzeństwo, bo tak można przetłumaczyć nazwę nowej kolekcji, może stać się świetną inspiracją do zmiany swojego stylu i odważenia się na całkiem nowe wiosenne stroje.

Czego możemy spodziewać się po najnowszej kolekcji wiosennych ubrań od Mohito? Na pewno wielu sukienek, bo za tym zimą tęsknimy najbardziej. Przebijać się będą motywy kwiatowe, pastele, ale nie zabranie również bardziej eleganckich propozycji. Szczególną uwagę zwracają oversizowe marynarki i nieprzeciętne dodatki, które sprawiają, że nawet zwykła stylizacja nabiera ciekawego wyglądu. Sprawdź, dlaczego warto zapoznać się z propozycją Mohito na wiosnę 2021?

Mohito Sisterhood – kolekcja na sezon wiosna – lato 2021

Nowa kampania Mohito ma na celu podkreślanie, jak wyjątkowe jest życie i jak mało trzeba, aby odpowiednio je celebrować. Piękna pogoda, znakomite towarzystwo i stylowe ubrania, czasami tyle wystarczy, aby dzień stał się lepszy. Marka chce również zaznaczyć, jak ważne są kobiece przyjaźnie, rodzina i bliskość. To właśnie druga osoba dodaje nam siły, aby zmagać się z trudnościami. Warto w czasie wiosennym znaleźć chwilę na relaks i zadbanie o swoje potrzeby.

Przeczytaj też: 7 marek z torebkami, z ofertami których warto być na bieżąco

Zdjęcie główne: materiały prasowe Mohito

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *