,

Le Petit Trou - polska marka rozpoczyna rok owocną współpracą z & Other Stories

Le Petit Trou - polska marka  rozpoczyna rok owocną współpracą z & Other Stories

Polska marka bieliźniana umacnia swoją obecność na rynku międzynarodowym! Stało się tak dzięki stworzeniu wspólnej kolekcji ze popularną sieciówką & Other Stories, należącą do H&M.

Le Petit Trou jest znana przede wszystkim ze swoich wysokiej jakości produktów bieliźnianych. Stylowe a przede wszystkim wygodne i dobrze zaprojektowane rzeczy wytwarzane są w Polsce.

Po współpracy obu firm można oczekiwać wszystkiego, co najwygodniejsze. Czego więcej pragniemy w związku z bielizną i odzieżą domową?

Kolekcja składa się z 11 elementów, w jej skład wchodzą majtki, staniki, braletki z materiałów ozdobionych subtelnymi złotymi lub czarnymi wzorami oraz falbankami. Jej dopełnieniem jest romantyczna bawełniano-jedwabna dwuelementowa piżama i czarny, jedwabny szlafrok z delikatnym, mieniącym się centkowanym printem. Klasyczne odcienie czerni i nude pasują do wszystkiego, bielizna z pewnością przypadnie do gustu zarówno osobom codziennie wybierającym się do biura jak i tym przebywającym na home office. Ponadto obie marki przykładają wielką wagę do ochrony środowiska, stosują materiały ze zrównoważonych źródeł, pakują swoje produkty ekologicznie i zachęcają klientów do recyclingu.

Kolekcja co-labu z Le Petit Trou swoją premierę miała 4 lutego i dostępna jest w sklepie internetowym & Other Stories.

Przeczytaj też: Te polskie marki produkują bieliznę, której nie będziesz chciała ściągnąć

Zdjęcie główne: materiały prasowe

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *