Najważniejsze wyznaczniki stylu Grażyny Torbickiej

Najważniejsze wyznaczniki stylu Grażyny Torbickiej

Moda i styl to coś, co kobiety kochają. W świecie gwiazd i celebrytów jest wiele osób, które stanowią inspirację. Jedną z nich jest Grażyna Torbicka, czyli polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która jest ikoną stylu. Czego możemy się od niej nauczyć?

Grażyna Torbicka to klasa sama w sobie. Wielokrotnie udowodniła, że czego by nie założyła – i tak wygląda zjawiskowo. Tym sposobem udowadnia kobietom, że w każdej stylizacji odpowiednio dobranej do okazji oraz sylwetki można prezentować się świetnie. Jej wizytówką są zawsze idealnie ułożone włosy, które nadają charakteru i szyku. Kobieta kocha minimalizm – w jednej ze stylizacji na czerwonym dywanie ubrana była w prostą, ale niebanalną białą suknię, którą dopełniały srebrne szpilki. Wyglądała niesamowicie! Ale to nie wszystko. Grażyna Torbicka często pokazuje się w czarnych, długich sukniach. To pokazuje, że taka klasyczna stylizacja zawsze się obroni!

Stylizacje Grażyny Torbickiej w Cannes

Warte podziwu są stylizacje Grażyny Torbickiej, jakie miała na sobie w Cannes. Jedną z nich była długa, elegancka biała suknia, w całości pokryta koronką. Dopasowany fason sukni cudownie podkreślał sylwetkę dziennikarki. Kolejną stylizacją była długa błękitna suknia. Posiadała ona głęboki dekolt sięgający prawie do pępka. Na całym materiale znajdowały się błyszczące cekiny, które nadały całej stylizacji wyjątkowości. Kobieta wyglądała pięknie w obu kreacjach. 

Garnitur

Grażyna Torbicka często pokazuje się w miejscach publicznych w kolorowych garniturach. To bardzo modne oraz wygodne. Kobieta zawsze wygląda świetnie w takiej stylizacji. Szczególnie przykuwała wzrok, gdy założyła intensywnie czerwony garnitur. Do tego wybrała biało-czerwoną bluzkę. Całość prezentowała się oszałamiająco. 

Minimalistyczne sukienki

Jak już wcześniej wspominaliśmy – Grażyna Torbicka uwielbia stylizacje minimalistyczne. Kobieta bardzo często ubiera się w proste sukienki o różnej długości. Zawsze dopełnia całość pięknym obuwiem lub biżuterią. Minimalizm to coś, co dziennikarka ma w sercu.

Gracja oraz prezencja

Grażyna Torbicka zawsze dba o grację oraz kulturę. Dzięki temu uczy nas, że każda stylizacja jest w stanie się wybronić, jeśli będzie noszona z należytą dumą. Nie zawsze liczą się ilość kolorów i biżuterii. Nawet w bardzo minimalistycznym ubiorze możesz wyglądać jak milion dolarów!

Zdj. główne: Priscilla Du Preez/unsplash.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *