Pierwszą polską komedię romantyczną Netflixa zobaczysz już w lutym

Pierwszą polską komedię romantyczną Netflixa zobaczysz już w lutym

“Miłość do kwadratu”, bo taki właśnie tytuł nosi pierwsza komedia romantyczna stworzona dla Netflix, trafi na platformę już 11 lutego. Ładny prezent na walentynki?

„Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” czy „W głębi lasu” to tylko niektóre z produkcji stworzone na zamówienie dla streamingowego giganta. I choć jak widać współpraca na tej linii nie jest niczym nowym, okazuje się, że romantyczna komedia z kraju nad Wisłą zadebiutuje na Netflixie dopiero w lutym. Jaka będzie jej fabuła?

„Miłość do kwadratu” – pierwsza polska komedia romantyczna na Netflix

„Miłość do kwadratu” opowiada historię nauczycielki Moniki, która „po godzinach” pracuje jako modelka Klaudia. Na planie zdjęciowym któregoś dnia znajduje ona miłość. Jednakże jak to zazwyczaj bywa – nie wszystko idzie gładko. W główne role wcielili się Adrianna Chlebicka i Mateusz Banasiuk. W filmie zobaczymy też między innymi Tomasza Karolaka, Mirosława Bakę, Sebastiana Stankiewicza czy Wojciecha Karalusa. Za reżyserię odpowiedzialny jest Filip Zylber.

Zainteresowana? Zaznaczmy, że netflixowe produkcje to przeważnie strzały w dziesiątkę. Czy i tak będzie tym razem? Tego dowiemy się już 11 lutego.

Więcej dowiesz się ze zwiastuna poniżej.

Przeczytaj też: 3 najpiękniejsze butiki w Warszawie, w których można podziwiać nie tylko ubrania

Zdjęcie główne: Tumisu/ pixabay.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *