Redakcja

Za górami, za lasami, w centrum Europy mieści się polska kraina, stylową modą i dobrymi kosmetykami płynąca. Aby się w niej nie zgubić i dotrzeć do prawdziwych perełek, przydatne okażą się nasze artykuły. O czym konkretnie piszemy? Polishly.pl to miejsce, gdzie czekają na Ciebie shoppingowe przeglądy, materiały poradnikowe i najświeższe informacje z rodzimego świata fashion&beauty. 

Poza doradzaniem w kwestii stylu, wizażu czy pielęgnacji, regularnie zajmujemy się również analizą garderoby polskich gwiazd. Z przyjemnością sprawdzamy też, co dzieje się w naszej kulturze. A wnioskami dzielimy się oczywiście na łamach tego portalu. 

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

 

Zespół

fot. Karolina Wróblewska

Karolina Wróblewska

Dziennikarka specjalizująca się w modzie bliskiej kobietom, bo swoją ścieżkę zawodową rozpoczęła w redakcjach znanych magazynów kobiecych. W jej portfolio znajdziemy wiele współprac z osobami publicznymi, których wizerunki wykreowała. Jej największą pasją jest wciąż pisanie o modowych trendach i doradztwo markom modowym, które rozwijają swoje biznesy.
Zobacz wpisy autora

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonatka zagadnień beauty. Uwielbia śledzić branżę modową i kosmetyczną. Miała okazję robić opisy dla wielu znanych marek. Prywatnie – mama dwójki urwisów, z którymi uwielbia odkrywać świat na nowo!
Zobacz wpisy autora

fot. Ewa Reducha

Ewa Reducha – Wiśniewolska

Od 2014 roku tworzy treści dotyczące mody i urody, co daje jej dużą satysfakcję. Stara się w przystępny sposób przekazywać kobietom swoją wiedzę. Prywatnie kocha długie spacery i… torebki. Ceni sobie polskie produkty i polską jakość. Uważa, że rodzime firmy zasługują na większe wsparcie.
Zobacz wpisy autora