Depilacja laserowa na tle innych metod depilacyjnych

Depilacja laserowa na tle innych metod depilacyjnych

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Depilacja laserowa w porównaniu z innymi metodami usuwania owłosienia jest niezwykle cenioną i wbrew pozorom bardzo opłacalną metodą usuwania owłosienia. Inne metody depilacyjne prowadzą do ciągłego podrażniania skóry co uwidacznia się w czerwonych krostkach i podrażnieniach. Po przeprowadzeniu całej serii zabiegów depilacyjnych skóra jest miękka i pozbawiona włosów – i to na permanentny czas! Takich parametrów nie uzyska żaden depilator, gorący wosk czy nawet najostrzejsza żyletka. 

W czym tkwi sekret depilacji laserowej?

Jak można wywnioskować ze wstępu artykułu depilacja laserowa wybija się ponad wszystkie inne metody depilacji laserowej. Dzięki swojemu nowoczesnemu działaniu opartemu o usuwaniu owłosienia za pośrednictwem światła depilacja laserowa jest wygodna i trwała. Zadaniem lasera jest ogrzanie powierzchni skóry, a dokładnie jej barwników. Według danych skóra potrafi rozgrzać się nawet do 70 stopni Celsjusza co z perspektywy cebulek włosowych gwarantujących wzrost i rozwój włosów jest niedopuszczalne. I o to w tym wszystkim chodzi! Rozgrzanie melanocytów sąsiadujących z cebulkami włosowymi sprawia, że te drugie zostają uszkodzone i nie mogą produkować nowych włosów. Wtedy cel depilacji laserowej zostaje osiągnięty.

Sprawdź: Depilacja.pl.

W dzisiejszych czasach główną rolę odgrywają lasery specjalnie przygotowane do depilacji laserowej. Te nowsze wykorzystują wiele połączonych technologii działania, które kiedyś były rozdzielone na każdy laser z osobna. Dzięki temu te nowsze modele laserów potrafią skumulować w sobie zalety wielu urządzeń idealnie zajmując się skórą człowieka. W zależności od ciemniejszej bądź jaśniejszej karnacji lasery ustawiają własne parametry będąc dla klienta idealnie dopasowane. 

Dobry salon depilacyjny to podstawa!

Bardzo ważnym elementem depilacji laserowej jest salon, w którym wykonuje się serię zabiegów. Z reguły im nowocześniejszy i bardziej sprawdzony salon tym można być bardziej pewnym profesjonalizmu przeprowadzanych usług. Zdecydowanie mając do wyboru sieci takie jak salony depilacja.pl nie ma co się zastanawiać!

Fot.: taylor hernandez/unsplash.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *